Garanti ve İade

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü veya ürünleri hiçbir sebep belirtmeden ücretiz iade edebilirsiniz. Teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde adresimize gönderim yapmanız ve isteğe bağlı sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.İade Prosedürü

İade işlemlerinde müşterilerimizin yapması gerekenler:

*İade etmek istediğiniz ürün ve ya ürünleri faturanızın üzerine işaretlemeniz gerekmektedir.

*Size daha iyi bir hizmet vermek için, Faturanın boş bir kısmına neden iade etmek istediğinizi belirtirseniz çok seviniriz.

*Kapıda ödeme ve EFT ile alışveriş yapan müşterilerimiz İBAN NUMARALARINI ve İBAN numarasının sahibi olan kişinin adını ve soyadını eksiksiz bir biçimde yazması gerekmektedir.

*Kredi kartı ile ödeme yapan müşterilerimiz sadece iade ettikleri ürün ve ya ürünleri işaretlemeleri bizim için yeterli olacaktır

*Fatura ile beraber Ürünleri KARŞI ÖDEMELİ olarak, GÖNDERİCİ ADRESE (ALAYBEY SOKAK NO:15 MERTER / İSTANBUL), YURTİÇİ KARGO ile gönderimini sağlamanız yeterli.

*İade işlemlerinde sadece iade ettiğiniz ürün bedelleri tarafınıza ödenecektir. *Yurtiçi kargo dışında bir kargo firması ile gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir.

back to top